Wollex Masaj Aleti WX-2013

Diğer Ürünler
Wollex Masaj Aleti WX-2013
Fiyatı      :      TL
Ürünün Özellikleri

Price: TL0.00

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Wollex Masaj Aleti WX-2013

 

Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığınız vücudunuzu sağlıklı ve zinde kalmasını sağlayan en etkili yollardan biri masajdır. Zayıflama özellikli masaj aleti,tüm vücudunuzu çalıştıran bir egzersiz aleti gibi hem masaj yaparak kan dolaşımınızı hızlandırır hem de istenmeyen yağlara, kilolara, sarkmış kaslara ve bir türlü değiştiremediğiniz sağlıklı ten rengine kavuşmanıza yardımcı olur.
Dört farklı masaj başlığı sayesinde vücudunuzun her bölgesine rahatlıkla masaj yapabilme imkanı.
Mükemmel Tasarım: Yeni Nesil masaj darbeleri, kilolu görünümünüzden kısa sürede kurtularak yeniden etkileyici bir vücuda sahip olamanızı ve her zaman hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmanızı sağlar.
Maksimum Rahatlama: Masaj Topuzu ve değiştirilebilir masaj başlıkları ile hemen hemen tüm vücuda uygulanabilir. Hem maksimum dinlenme sağlanır, hem de uygulamanın yapıldığı nokta çevresindeki laktik asit yoğunluğu azaltılarak kas ağrılarını dinlendirir.
Farklı Masaj: Yeni nesil masaj darbeleri ile sıradışı ağırlık dağıtma sistemi kas dokusunun derinliklerine kadar hissedilmesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Ağrıyan ve gergin kasları dinlendirir. Yağ metobolizmasını hızlandırır. Teni canlandırır, cildi yeniler.
Ayarlanabilir Masaj Gücü: Masaj şiddetini istediğiniz şekilde hafif ve güçlü olarak rahatlıkla ayarlayabilmeniz için masaj butonu ergonomik olarak tasarlanmıştır.
Değiştirilebilir Masaj Başlıkları: Dört  adet değiştirilebilir masaj başlığı ile zayıflama, kas masajı, baş bölgesi masajı ve vücut genel masajı tercihine göre masaj yapabilirsiniz.
Dakikada 2500’ün üzerinde titreşim sağlayan off-centre axis tasarımı sayesinde, kan dolaşımını hızlandırın, ölü derilerden arının, kas ağrılarını bertaraf edin, gevşemiş kasları toparlayın, güçlendirin, zayıflayın ve hayatınıza yeni bir enerji katarak sağlıklı yaşamın keyfine varın.

1.187 Görüntüleme..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir