Wollex Omuz Masajı WX-BLT-04

Diğer Ürünler
Wollex Omuz Masajı WX-BLT-04
Fiyatı      :      TL
Ürünün Özellikleri

Price: TL0.00

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Wollex Omuz Masajı WX-BLT-04

 

Güçlü ve Etkili Doku Masajı
 
Dövmeli güçlü japon masajını evinize getiriyoruz.  Derinlemesine güçlü doku masajı yaparak kendinizi daha iyi hissetmeniz sağlayarak ağrılarınızdan kurtulamanızı sağlayacak. Günün yorgunluğunu keyifli masaj yaparak atacaksınız.
Sınıfının En Ağır Masaj Aleti
 
Masaj aletindeki ağırılık, masaj başlıklarının masaj noktalarına üzerine daha fazla temas etmesini sağlayarak dokular üzerinde maksimum etki yapmasını sağlar. Böylece daha düzenli ve daha etkili bir masaj yapılmasını sağlayarak en iyi masajı sunar.
Özellikler
  • Sinirsel kasılmalar, yorgunluk ve fizksel ağrıların çoğu boyun ve omuz kasları ile bağlantıldır. Omurganın her iki yanından yukarıya ve boyuna doğru yapılacak dairesel uygulama vücudun rahatlamasına ağrılarının azalmasına yardımcı olur, sertleşen adaleleri gevşetir.
  • Özellikle masa başında çalışanlarda omurganın iki yanında yer alan adalelerde kasılma ve ağrılar oluşur. Bu adleler üzerinde düzenli bir şekilde uygulanan masaj adalelerin gevşemesi ve ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Wollex masaj cihazı ergonomik tasarımıyla sırt bölgesine kendi kendinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.
  • Doğum sonrası karın bölgesinde meydana gelen sarkmalar ve istenmeyen fazla yağlar düzenli masaj ile azaltılabilir. Karın bölgesine uygulanan masaj aynı zamanda dolaşım ve boşaltım sisteminin harekete geçmesine yardımcı olur.
  • Bu bölgelerde düzenli olarak uygulanan masaj kalça ve basenlerde biriken yağların yumuşatılması ile selüleitlerin parçalanması kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olacaktır.

Kullanım Alanları

Omuz ağırlarında, boyun tutulmalarında, bel ağrılarında, baş ağrılarında, ayak ağrılarında, karın ağrılarında,sinirsel kasılmalarda, negatif enerji birikimlerinde, adale spazmları ve ağrılarında, kasların kuvvetlendirilmesinde, stresli ve yorucu günlerdeki halsizliklerde, basenlerde oluşan yağ ve selüleitlerin giderilmesinde, romatizmal bölgelerde ve kireçlenmelerde, sinirsel kasılmalarda dövmeli masaj kemerini kullanarak ağrılarınızın giderilmesine veya istenilen bölgelerdeki rahatlama için kullanabilirsiniz.

,

333 Görüntüleme..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir