Wollex Mini Massager WXM-197

Diğer Ürünler
Wollex Mini Massager WXM-197
Fiyatı      :      TL
Ürünün Özellikleri

Price: TL0.00

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Wollex Mini Massager WXM-197

 

Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığımız vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri kuşkusuz masajdır. Size özel hazırlanan masaj aleti ile negatif enerjiyi pozitife çevirerek yaşamınıza kalite ve mutluluk katın.

Mükemmel Tasarım :Yeni Nesil masaj darbeleri, sıradışı ağırlık dağıtma sistemi ve 3 masaj başlığı çok etkili masaj uygulaması sunar.

Maksimum Rahatlama: Ergonomik masaj başlıkları ile hemen hemen tüm vücuda uygulayabilir. Hem maksimum dinlenme sağlanır, hem de uygulamanın yapıldığı nokta çevresindeki laktik asit yoğunluğunu azaltarak kas ağrılarını dinlendirir. Ergonomik tasarımı sayesinde vücudunuzun her bölgesine kolayca masaj yapabilme imkanı.

 

 

Çok pratik, çok kullanışlı, çok ucuz ama çok faydalı…..

 

 

Vücuttaki sinir uçları, vücudun kendi kendisini tedavi edebileceği bazı maddeler üretir. Wollex Masaj Aletleri bu maddelerin üretimini hızlandırır ve vücut kendi kendine daha kolay tedavi edebilir hale gelir. Böylece ağrılarınız hafilemiş olur ve masaj sonrası ortaya çıkan rahatlama ile kendinizi daha huzurlu ve zinde hissedersiniz.

Milyonların tercihi

Dünyada milyonlarca insan WOLLEX masaj aletlerini tercih ediyor, kalitesine güven duyuyor ve rahatlıyor..ya siz?

Harika Masaj Etkisi

Gergin ve yorgun kaslar üzerindeki masaj etkisi ile inanılmaz rahatlama ve dinlenme sağlar. Hem günün stresini hem de yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlar..

Özel Kas Grubu Üzerinde Yoğunlaşır

3 başlıklı olması tireşim güçünü en etkili şekilde ve tam istediğiniz ve rahatsız olduğunuz kas grubu üzerine odaklaştırır; daha hızlı rahatlama sağlayarak, hayata mutlu devam edebilirsiniz..

Tasarım Harikası

Sadece hafif bir baskıyla masaj bölgesi üzerine uygulama yapın ve stresten kurtulun, yaşama daha pozitif ve mutlu olarak devam edin…Ne düğme var ne de kumanda..

Yanında Taşıma İmkanı

Portatif ve küçük olması istediğiniz heryere beraberinizde götürme imkanı sağlar. Bavul, çanta, spor çantası ve benzeri hertürlü çantaya sığar…

 

 

360 Görüntüleme..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir